Облік і контроль в державному секторі економіки

СВО "Магістр"
Спеціальність

071 Облік і оподаткування

Термін навчання

1 рік 4 місяці

Під час навчання ти опануєш такі дисципліни:

• Ділові комунікації (англійською мовою);
  • Методологія наукових досліджень;
  • Організація обліку та податкове планування;
  • Фінансова звітність та аналітичний інструментарій прийняття управлінських рішень;
  • Організація аудиту та фінансового контролю;
  • Облік і аналіз в управлінні установами державного сектору;
  • Контроль в державному секторі економіки.

Зможеш працювати:

• Керівником фінансових, бухгалтерських, економічних та адміністративних підрозділів (головний бухгалтер, головний економіст, головний касир, головний ревізор, директор з економіки, фінансовий директор, завідувач каси, завідувач цехової бухгалтерії, начальник контрольно-ревізійного відділу, начальник фінансового відділу, начальник централізованої бухгалтерії).
  • Аудитором та кваліфікованим бухгалтером (аудитор, бухгалтер-експерт, бухгалтер-ревізор, консультант з податків і зборів, експерт з регулювання соціально-трудових відносин, експерт з соціальної відповідальності).
  • Економістом (економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності; економіст з податків і зборів, консультант з економічних питань, член ревізійної комісії).

Матимеш можливість:

• Поїхати на семестрове навчання до Лодзького економічного університету (Польща), Дортмундського університету прикладних наук і мистецтв (Німеччина).
  • Дозволяє випускникам брати участь у програмах міжнародної сертифікації професійних бухгалтерів:
  • АССА (Association of Chartered Certified Accountants DipIFR) – сертифікований бухгалтер з міжнародної фінансової звітності;
  • САР (Certified Accounting Practitioner) – сертифікований бухгалтер-практик;
  • СІРА (Certified International Professional Accountant) – сертифікований міжнародний професійний бухгалтер;
  • CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) сертифікований бухгалтер в галузі управлінського обліку;
  • САРS (Certified Accountant of Public Sector) - сертифікований бухгалтер бюджетної сфери.
  • Паралельно навчатися на кількох освітніх програмах за власним вибором.
  • Прослухати лекції кращих закордонних фахівців з питань обліку та оподаткування.
  • Отримати іменну стипендію.
  • Здобути практичний досвід роботи у бухгалтерських службах, службах внутрішнього контролю та аудиту державних підприємств та установ.
  • Реалізувати свої лідерські якості.
  • Навчатися й працювати одночасно.

До твоїх послуг:
студентське містечко, де усюди є безкоштовний Wi-Fi, рекреаційні зони, бібліотека , спортзали, кафе, спортмайданчики, медпункт.
Усі студенти забезпечуються гуртожитком.

Зателефонуй за номером:
067 351 66 14 (Наталія Володимирівна);
067 352 46 46 (Світлана Василівна).

Сайт: http://kovs.wunu.edu.ua Фейсбук: http://m.facebook.com Інстаграм: http://www.instagram.com

Адреса: вул. Львівська, 11 м. Тернопіль, 46020, Кабінет: 11205
Е-mail: koo@wunu.edu.ua

НАВЧАЙСЯ РАЗОМ З НАМИ І ЗДОБУВАЙ ОСВІТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ!