Психологія перемовин та медіація

053 Психологія

Термін навчання

1 рік і 9 місяців

Під час навчання Ви опануєте такі дисципліни:

• Психолого-педагогічне консультування.
  • Психологія перемовин.
  • Психологія конфлікту та альтернативні методи врегулювання спорів.
  • Професійна психологія.
  • Психологія впливу.
  • Екстремальна та кризова психологія.
  • Пропедевтика психіатрії.
  • Психологія міжнародних перемовин. Дипломатичний етикет.
  • Правове регулювання перемовин.
  • Медіація. Базовий курс.
  • Медіація: міжнародні стандарти та досвід країн ЄС.
  • Галузеві напрями медіації: сім’я, праця,бізнес, управління.
  • Кроскультурна медіація.
  • Практикум з медіаційних процедур.
  • Ділові комунікації англійською мовою.

Зможете працювати:

• Практичним психологом.
  • Медіатором.
  • Науковим співробітником.
  • Психологом-дослідником.
  • Експертом ведення політичних, дипломатичних, військових, торговельних, гуманітарних та кризових перемовин в екстремальних умовах.
  • Фахівцем у психологічних центрах, державних, громадських та бізнес організаціях з надання психологічної та професійної допомоги.
  • Психологом в освітніх, медичних установах, правоохоронних органах, збройних силах України.
  • Тренером-консультантом з перемовин та медіації для працівників силових структур, психологічних служб, бізнес сфери, дипломатичних установ,юристів, топ-менеджерів, керівників департаментівуправління людьми, профспілкових діячів, працівників сфери освіти, представників органів влади та громадських діячів.

Матимеш можливість:

• Проходити семестрове навчання в Нідерландській бізнес-академії.
  • Стажуватися вМіжнародні асоціації медіації (Нідерланди) та увійти до міжнародного реєстру медіаторів.
  • Взяти участь у Міжнародній літній школі світових освітніх практик «NewWay» з перемовин та медіації.
  • Брати участь у програмах обміну в рамках проектів Erasmus+.
  • Прослухати лекції та бути учасником тренінгів кращих закордонних перемовників та медіаторів з України, Нідерландів, США, Грузії, Австрії, Латвії, Болгарії, Іспанії, Азербайджану тощо.
  • Брати участь у міжнародних інтервізійних групах з вироблення навичок ведення перемовин та медіації.
  • Здобути додаткові навички з самооборони, ораторської та акторської майстерності, стресостійкості, тактичної медицини, реалізувати свої лідерські якості.
  • Здобути практичний досвід у державних та комерційних структурах, працевлаштуватися.
  • Займатися спортом, творчістю, волонтерством.
  • Навчатися й працювати одночасно, маючи гнучкий графік навчання.

До ваших послуг:
студентське містечко, де усюди є безкоштовний Wi-Fi, рекреаційні зони, бібліотека , спортзали, кафе, спортмайданчики, медпункт.
Усі студенти забезпечуються гуртожитком.

Зателефонуйте за номером:
096 979 50 12 (Оксана Євгеніївна).

Сайт: http://nnic.wunu.edu.ua Фейсбук: http://surl.li Ютуб: http://www.youtube.com

Адреса: вул. Львівська, 11, корпус № 1, к. 1202, м. Тернопіль, 46000.
Е-mail: nnic@wunu.edu.ua

До нас можна доїхати:
із залізничного вокзалу (маршрутне таксі №16, 14, 27, 22, 35).

МИ ГОТУЄМО МИРОТВОРЦІВ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА СВІТУ!